TİD ile ÇEVİRİ İÇİN ANLATAN ELLER

Anlatan Eller olarak Türkçe’den Türk İşaret Dili’ne, Türk İşaret Dili’nden Türkçe’ye çeviriler için Anlatan Eller olarak tecrübeli tercüman kadromuzla sizlere destek sağlıyoruz.

Anlatan Eller olarak bilgiye erişimin herkesin hakkı olduğuna inanıyoruz. Bunun için Türkçe’den Türk İşaret Dili’ne, Türk İşaret Dili’nden Türkçe’ye çeviriler için Anlatan Eller olarak tecrübeli tercüman kadromuzla sizlere destek sağlıyoruz. 

Yapacağınız seminer, toplantı, küçük/büyük ölçekli organizasyonlarınızda TİD Çeviri desteği almak isterseniz [email protected] adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Haberler

Haberler

Anlatan Eller 2019 Yıl Sonu Raporu

Sağırların kendi hikâyelerini bağımsızca anlatabildikleri ve kendi istedikleri hayatı yaşayabildikleri bir dünya hayal ediyoruz. Sağırlar…
TİD Alfabe - Anlatan Eller
Haberler

Türk İşaret Dili Alfabe Afişi

Türk İşaret dili diğer dillerden farklıdır. Türk İşaret Dili eğitimleri veya dil ile ilgili duyurular…
Haberler

Anlatan Eller Dijital Okulu açıldı!

Anlatan Eller, Türkiye’nin ilk sağırlara yönelik dijital okulunu kurdu. Sağır toplumun eğtimde yaşadığı fırsat eşitsizliklerine…

NEDEN TİD DESTEKLİ EĞİTİM?

Anlatan Eller olarak sağır bireylerin eğitimde yaşadıkları fırsat eşitsizliklerine 19 Aralık 2016 tarihinden bu yana TİD destekli eğitimlerimiz ile çözümler getiriyoruz.

Devamını Okuyun

TİD İLE İLETİŞİM İÇİN ANLATAN ELLER

Anlatan Eller olarak işiten ve sağır bireyler arasında iletişim köprüsü görevi görüyor, TİD eğitimlerimiz ile sağır istihdamına katkı sunuyoruz.

Devamını Okuyun

TİD ile ÇEVİRİ İÇİN ANLATAN ELLER

Türkçe’den Türk İşaret Dili’ne, Türk İşaret Dili’nden Türkçe’ye çeviriler için Anlatan Eller olarak tecrübeli tercüman kadromuzla sizlere destek sağlıyoruz.

Devamını Okuyun