Eğitimlerimiz

Matematik

Eğitimde fırsat eşitsizliklerine çözümler getirmek için çıktığımız yolda Türk İşaret Dili destekli eğitimlerimize ilk matematik ile başladık. İlk pilot çalışmamızı Engelli KPSS’nin matematik alanı ile gerçekleştirdik. EKPSS 2018 Raporuna buradan ulaşabilirsiniz.

19 Şubat 2017 tarihinde başlayıp 22 Nisan 2018 tarihine kadar toplam 74 ders videosu ile 116,956 izlenme aldık. Ders videolarımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Eğitimlerimiz

Türk İşaret Dili

  • Kurumsal Türk İşaret Dili Eğitimleri

İletişim ilk olarak ‘merhaba’ ile başlar!

Kurumunuza yönelik oluşturulan TİD Eğitim programları ile Türk İşaret Dili’ni öğrenebilir, işitme engelli – sağır bireylerle iletişim kurabilirsiniz.

Sizler de Türk İşaret Dili’ne ‘merhaba’ diyerek yeni bir yolculuğa başlayabilirsiniz. Kurumsal İşaret Dili eğitimlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için [email protected] mail adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  • Bireysel Türk İşaret Dili Eğitimleri

Özel olarak Türk İşaret Dili’ne ilginiz var veya işaret dilini biliyor pratik yapamıyorsanız [email protected] mail adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilir bire bir işitme engelli – sağır eğitmenlerimizden özel ders alabilirsiniz.

  • Grup Türk İşaret Dili Eğitimleri

7-10 kişilik gruplarla beraber Türk İşaret Dili’ni öğrenmek isterseniz [email protected] mail adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilir veya eğitim duyurularımızı sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.